Welcome to South Park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to South Park

South Park Fans Space
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Christina Aguilera

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Carol_McCormick
Kenny Addicted
Kenny Addicted
Carol_McCormick


Female
Брой мнения : 329
Age : 36
Localisation : South Park
Emploi : Psycho
Loisirs : I'm with stupid->
Registration date : 26.04.2007

Christina Aguilera Empty
ПисанеЗаглавие: Christina Aguilera   Christina Aguilera Icon_minitimeПет Юни 01, 2007 8:24 am

Кристина Мария Агилера (на английски: Christina Maria Aguilera)

Christina Aguilera Christinaaguilera219uh5.th

Кристина Агилера e родена на 18 декември 1980 г. в Стейтън Айлънд, Ню Йорк, САЩ. Баща й е военен служител, а майка й виолончелистка и пианистка, която постоянно е на турнета из Европа със симфоничния си оркестър.

Като малка, Кристина пътува много. Живee е в щатите Флорида и Ню Джърси, преди трайно да се установи в Уексфорд - предградие на Питсбърг. Прочута е с изключително силния си глас, както и със скандалната си визия. От малка започва да се занимава с музика. Отначало Кристина пее по училищните представления. На 8 години се явява на националния конкурс за млади таланти. На 10 пее в църковния хор в Питсбърг, а на 12 години получава възможност за участие в "New Mickey Mouse Club" заедно с Бритни Спиърс, Джей Си и звездата от "Felicity" Кери Ръсел. След две години в седмичното шоу на Дисни, Кристина отпътува отвъд океана за да усъвършенства музикалните си способности. Записва "All I Wanna Do" в дует с японската поп звезда Кейзо Наканиши и прави турне в Япония. Нейният дебютен албум излиза през 1999 година, когато е на 18. Изключителна известност постига с втория си албум "Stripped", който постига големи продажби. През 2005 г. се омъжва за Джордан Батман.

Последният й албум е "Back to Basics", който излиза през лятото на 2006 година. Самата певица споделя, че той е посветен на нейният съпруг. В албума са вплетени мотиви от музиката на 20-те, 30-те и 40-те години - джаз и соул.

Дискография
Christina Aguilera: 1999
Mi Reflejo: 2000
My Kind of Christmas: 2000
Just Be Free: 2001
Stripped: 2002
Back to Basics: 2006


120 уолпейпъра на Кристина:
http://www.hollywood-celebrity-pictures.co...istina_Aguilera

:clap: :clap: :clap:


Аз, признавам, докато не излезе албумът Stripped не я харесвах, щото й бяха прекалено комерсиални песните, с малък диапазон и не личеше истинския оптимален глас на Кристина.Песента Genie in the bottle не моа да я понасям...изобщо старите й неща не могат да ме грабнат, но откакто излезе Stripped...малии!Ето там се видя /чу!/ този невероятен глас- особено в песните Fighter и Walk Away,които са ми любимите от тази тава.И чак тогава я признах...не мога да не призная нещо, което на ниво /и даже над нивото/.Пък Back To Basics разби всичко!Ако Кристина продължава да вади нови албуми, при които всеки е по-як от стария, то незнам докъде може да стигне.
При все, тя има страхотен напредък с изкуството си всяка година- от комерсиална певица като Бритни стана модел на вокално съвършенство №1 и,съответно, любимата ми певица!
Какво да говорим! Албумът Back to Basics е уникално музикално съкровище на поп, ретро и джаз- музиката.
А самата Кристина може да сложи в малкия си джоб дори и рок-певиците /колкото и да ми е тъжно да го призная, тъй като съм рокерка/ с невероятния си диапазон от минимум 4 октави! За разлика от повечето певици, Кристина притежава сериозни обертонове, и не използва никакъв фалцет, а самият и глас е страшно мощен, плътен и чист. Ето това се нарича глас!
Останалите певици да слушат и да се учат.
Върнете се в началото Go down
http://masterkenny.deviantart.com/
Lily_Broflovski
Kyle addict
Kyle addict
Lily_Broflovski


Female
Брой мнения : 568
Age : 37
Localisation : Las Noches,Hueco Mundo
Emploi : Quincy
Loisirs : saving Inoue Orihime
Registration date : 26.04.2007

Christina Aguilera Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Christina Aguilera   Christina Aguilera Icon_minitimeСъб Юни 02, 2007 10:00 pm

Божествена певица!Обожавам я от малка!Уникален глас,страхотна визия и стил!Кристина рокс! Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/LilyBroflovski
Carol_McCormick
Kenny Addicted
Kenny Addicted
Carol_McCormick


Female
Брой мнения : 329
Age : 36
Localisation : South Park
Emploi : Psycho
Loisirs : I'm with stupid->
Registration date : 26.04.2007

Christina Aguilera Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Christina Aguilera   Christina Aguilera Icon_minitimeПон Юни 04, 2007 7:50 pm

Ся, и третата "Кристина Агилера" трябва да се изкаже и събрахме клуба.
Кои са ви любимите парчета на Кристинец, бтв?

Моите са:
Oh Mother, I'm OK, Mercy on me, Fighter, Walk Away, Wellcome, Here to stay, Slow Down Baby, Save me from Myself и, естествено Lady Marmalade с Пинк и останалите две кифли.
Върнете се в началото Go down
http://masterkenny.deviantart.com/
Lily_Broflovski
Kyle addict
Kyle addict
Lily_Broflovski


Female
Брой мнения : 568
Age : 37
Localisation : Las Noches,Hueco Mundo
Emploi : Quincy
Loisirs : saving Inoue Orihime
Registration date : 26.04.2007

Christina Aguilera Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Christina Aguilera   Christina Aguilera Icon_minitimeВто Юни 05, 2007 8:33 pm

Ми леко почнаха да ми писват песните,щот ги въртях нон-стоп,ама иначе мойте любими са:Hurt,Ain't No Other Man,Candyman,Back In The Day,Welcome,Oh Mother,Save Me From Myself,The Right Man,Slow Down Baby,Without You,Car Wash и Lady Marmalade (бтв нз как със Пинк имат обща песен след като двете не се траят,ама карай).
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/LilyBroflovski
Carol_McCormick
Kenny Addicted
Kenny Addicted
Carol_McCormick


Female
Брой мнения : 329
Age : 36
Localisation : South Park
Emploi : Psycho
Loisirs : I'm with stupid->
Registration date : 26.04.2007

Christina Aguilera Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Christina Aguilera   Christina Aguilera Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 7:04 am

Тъй ли? А що не се дишат с Пинк?
/аз пак съм изтървала сюжета, както винаги/
Върнете се в началото Go down
http://masterkenny.deviantart.com/
Sponsored content





Christina Aguilera Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Christina Aguilera   Christina Aguilera Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Christina Aguilera
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome to South Park :: Funk-Off Topic :: Музика-
Идете на: